قوانین و مقررات خدمات زیراکس آریا سپهر

با سلام

 

در مورد ارسال جزوات و نحوه سفارشات در وب سايت و اپليکيشن آريا سپهر بهتر است به موارد ذيل توجه فرمائيد:

1-ساعت کاری این مجموعه در روزهای عادی صبح ها ۸ الی ۱۴ و عصر ها ۱۷ الی ۲۲ و در ایام تعطیل صبح از ۱۱ الی ۱3 و عصر از ۱۸ الی ۲۱ می باشد.

2-کلیه اطلاعاتی که از کاربردر روند ثبت نام در آریا سپهر اخذ میگردد مانند نام و شماره تلفن و کد ملی محرمانه تلقی میگردد و صرفا جهت اطلاع رسانی از روند آماده سازی سفارشات و یا اطلاعیه های مرتبط می باشد و آریا سپهر متعهد به حفظ و حراست از این اطلاعات است.

3- ثبت ایمیل کاربر تنها به منظور اطلاع از تخفیفات و اخبار جدید آریاسپهر می باشد و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

4 - تمامی پیامک‌ها از سمت آریا سپهر با شماره 09132578784 برای کاربران ارسال میگردد و توجه داشته باشید که هر گونه پیامک از سرشماره‌ های دیگر مربوط به آریاسپهر نیست و ممکن است حاوی لینک فیشینگ و یا کلاهبرداری باشد.

5 - ارسال فایلها و جزوات به منظور چاپ و یا آرشیو با حجم بیشتر از300 مگابایت امکان پذیر نمی باشد.

6 - درصورت تمایل به آماده سازی و پرداخت غیر حضوری هنگام ارسال فایل گزینه محاسبه  را انتخاب و منتظر رسیدگی از جانب پشتیبان و دریافت لینک پرداخت باشید.

7 - آرشيو تهيه شده و موجود در آريا سپهر مربوط به جزوات دانشگاهی و درسی مي باشد و اين مرکز در مورد محتوا و صحت اطلاعات و مندرجات در جزوات هيچ مسئوليتي ندارد. 

8 - اسکن انواع جزوات جهت قرار گیری در آرشیو آریا سپهر به صورت رایگان انجام خواهد شد.

9 - در صورت تمايل به ارسال جزوات جهت درج در آرشيو آريا سپهر از صحت مطالب و کیفیت تصاویر و خوانا بودن متن آن اطمينان حاصل نمائيد.

10 - محتواي جزوات ارسال شده مي بايست هيچ گونه مغايرتي با قوانين و مقررات جمهوري اسلامي نداشته باشد.

11 - ارسال هرگونه کتاب که داراي کد شابک است بايد با اجازه کتبي ازمولف آن باشد.

12 - در هنگام خريد به تعداد صفحات و قيمت جزوات توجه فرمائيد و درصورت لزوم جهت راهنمايي با پشتيبان تماس حاصل فرمائيد مبلغ پرداختی جهت سفارش جزوات به هيچ عنوان پس داده نخواهد شد.

13 - کيفيت جزوات مطابق با اصل ارسالي آن چاپ ميگردد و هرگونه مشکل در مورد ناخوانا و کم رنگ و مخدوش بودن با فایل مرجع مقايسه ميگردد و درصورتی که مشکل از فايل اصلي باشد آريا سپهر هيچ گونه مسئوليتي در اين زمينه ندارد.

14 - در صورت مشاهده جزواتي که در جاي صحيح آرشيو نشده اند و يا منقضي گرديده است در اولین فرصت با پشتیبان جهت رفع مشکل تماس حاصل فرمائيد.

15 - کیف پول فقط ازطریق اپلیکیشن و وب سایت قابل شارژ و استفاده میباشد و مبلغ مانده موجودی آن هیچ تاریخ انقضایی ندارد و غیر قابل استرداد است.

16 - در صورت بروز هرگونه مشکل در نرم افزار تحت وب يا اپليکيشن هاي موبايلي آريا سپهر آن را با پشتيبان نرم افزار در ميان بگذارید.

17درگاه  پرداخت  با تهیه کليه مجوزهای قانوني از بانک مقصد ایجاد گرديده است و آريا سپهر در مورد آن هيچ گونه مسئوليتي ندارد.

18 - لطفا در فرم ثبت نام کلیه مشخصات خود را ثبت کنید تا هنگام چاپ در صورت ابهام با شما تماس حاصل گردد.

19 - بدیهی است آماده سازی سفارش شما مطابق با حجم آن زمان بر خواهد بود پس به دلیل عدم اتلاف وقت پس از دریافت پیامک مربوطه جهت تحویل سفارش اقدام نمائید.

 

با تشکر مدیریت آریا سپهر